Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Ani largohet, nominohet katërshja e nxehtë

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Ani largohet, nominohet katërshja e nxehtë

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 2:11 am


  Dritani dhe Ani ishin të skualifikuarit nga gara në shtëpinë e "Big Brother", largim të cilin ata dhe banoret e tjerë të shtëpisë më të famshme të shqiptarëve e kanë përcjellë me shumë emocion.

  Edhe në këtë spektakël emocionet ishin shume të forta pasi organizatorët kanë ofruar shume surpriza për banorët.

  Moza, e shpëtuara nga eliminimi i parë, ka njoftuar banorët e tjerë për vendimin e “vëllait të madh” dhe mënyrën se si do të eliminohej personi i dytë.

  Katër konkurrentet e rinj në këtë garë kanë dalë në kandidim dhe nga televotimi që zgjati shumë pak, Ani doli nga shtëpia.

  Qetsori është emocionuar sepse për herë të parë ka dëgjuar rrahjet e zemrës së vajzës së tij që lind pas disa muajsh. Më pas ai ka takuar edhe bashkëshorten e tij.

  Java e ardhshme do të jetë e nxehtë, pasi që janë nominuar Adelajda, Aida, Arjoni dhe Qetsori.

   Current date/time is Tue Apr 24, 2018 5:59 pm