Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Fast&Furious në krye të top-listave ndërkombëtare

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Fast&Furious në krye të top-listave ndërkombëtare

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 2:04 am


  Filmi i ri "Fast&Furious" ka kryesuar top-listat ndërkombëtare të filmave gjatë vikendit që shkoi.

  Filmi aksion, ku luajnë Vin Diesel dhe Paul Walker, ka fituar 46.5 milionë dollarë në 50 shtete duke marrë primatin kundrejt numrit një të javës së kaluar, filmit të animuar “Monsters vs Aliens”, i cili këtë javë ka fituar 26.5 milionë dollarë.

  Filmi Nicolas Cage “Knowing” ka zënë pozitën e tretë me 11 milionë dollarë, derisa “Dragonball Evolution” (10.6 milionë dollarë) dhe “Race to Witch Mountain” (5.2 milionë dollarë) kanë mbyllur top-pesëshin.

   Current date/time is Tue Apr 24, 2018 6:05 pm