Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Perry: Nuk e kam shoqe të ngushtë Rihannan

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Perry: Nuk e kam shoqe të ngushtë Rihannan

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 2:03 am


  Katy Perry ka mohuar spekulimet se ajo dhe Rihanna janë shoqe shumë të mira duke thënë se ajo është shoqëruar vetëm dy herë me yllin e muzikës pop.

  Pas telasheve të Rihannas me Chris Brown, shtypi britanik ka shkruar se ajo është bërë mike e ngushtë me hitbërësen e këngës “I Kissed a Girl”, mirëpo Perry pohon se gjërat janë ekzagjeruar nga shtypi.

  “Kemi qëndruar bashkë nja dy herë... Kuptohet që e konsideroj i shoqe, mirëpo jo në atë mënyrë si është përshkruar në shtyp”, ka thënë Perry për “MTV News”.

   Current date/time is Tue Apr 24, 2018 6:04 pm