Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Minogue prezanton të dashurin para familjes

  Share
  avatar
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Minogue prezanton të dashurin para familjes

  Post by DeFFo on Thu Apr 09, 2009 2:52 pm

  Minogue prezanton të dashurin para familjes
  Kylie Minogue ka nxitur thashethemet se lidhja e saj me Andres Velencos Segura është shndërruar në serioze, pasi këngëtarja e ka prezantuar modelin para prindërve të saj.

  40-vjeçarja ka qenë në lidhje me yllin spanjoll që nga tetori i vitit të kaluar dhe së fundi thuhet se e ka marrë edhe atë në shtëpinë e saj në Londër.

  “Ajo nuk mund të priste për ta prezantuar atë me prindërit e saj, veçanërisht pasi tashmë i kishte takuar prindërit e tij. Ron dhe Carol Minogue e mirëpritën atë me krahë të hapur. Ata vërtet biseduan lirshëm me të. Takimi me prindërit ishte një hap i madh”, ka thënë një burim për mediat angleze

   Current date/time is Tue Apr 24, 2018 6:22 pm