Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Sa e Pelqeni Futbollin dhe Pse ?

  Share
  avatar
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Sa e Pelqeni Futbollin dhe Pse ?

  Post by DeFFo on Thu Apr 09, 2009 12:12 pm

  Sa e Pelqeni Futbollin dhe Pse ?

  Un per vete e pelqej Futbollin sepse esht sport shum i mir dhe i pelqyer nga te gjith
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Re: Sa e Pelqeni Futbollin dhe Pse ?

  Post by milan4ever on Mon Apr 13, 2009 3:40 pm

  kjo tem levizet tek kategoria Pytje-Bisedime
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Re: Sa e Pelqeni Futbollin dhe Pse ?

  Post by milan4ever on Mon Apr 13, 2009 3:41 pm

  mue me pelqen futbolli se asht mrekullia e 8 e botes

  Sponsored content

  Re: Sa e Pelqeni Futbollin dhe Pse ?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Sun Dec 17, 2017 10:14 am