Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Beckham, i gatshem per kombetaren ne cdo kohe

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Beckham, i gatshem per kombetaren ne cdo kohe

  Post by milan4ever on Fri Mar 27, 2009 8:21 pm


  David Beckham eshte nje nga ata angleze qe bejne gjithcka per kombetaren dhe kete e ka treguar me vepra duke hequr dore nga milionat kaliforniane dhe nje jete luksoze ne SHBA bashke me familjen e tij.

  Mesfushori preferoi te qendroje ne Milano per te qene pjese e kombetares se “Tre Luaneve”, madje ai kerkon t’i sherbeje kesaj skuadre edhe ne moshe me te vjeter. “Te luaj per vendin tim eshte nje pasion i madh. Nuk mendoj se do terhiqem asnjehere. Edhe nese nuk do thirrem per ndonje ndeshje te vecante, dua te vazhdoj te jem ne dispozicion te Anglise deri ne momentin qe do le futbollin”, shprehet 36 vjecari qe kete sezon ka treguar se disponon ende nje forme te shkelqyer fizike.

  Ne vijim, ai ka theksuar se do vazhdoje te zbrese ne fushat e blerta derisa te kete fuqi edhe nese mosha do ta kaloje kufirin e 45 viteve. “Kam ende shume deshire te stervitem. Etika ime e punes nuk ka ndryshuar dhe besoj se kete e kam treguar edhe tek Milan”, perfundon Spice Boy.

   Current date/time is Wed Apr 25, 2018 12:38 am