Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Edhe Maicon në listën e Perez

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Edhe Maicon në listën e Perez

  Post by milan4ever on Fri Mar 27, 2009 7:54 pm


  Mbrojtësi i Interit, Douglas Maicon, është emri i fundit i cili lidhet me një transferim të mundshëm te Real Madridi, nëse Florentino Perez fiton presidencën e Los Merengues.

  Gazeta spanjolle “AS” njofton se gjigantët madrilenë dëshirojnë shërbimet e mbrojtësit të krahut, i cili po kalon një sezon të shkëlqyer me Nerazzurët.

  Edhe pse Maicon është lojtar shumë i rëndësishëm për Interin, presidenti Massimo Moratti mund ta lëshojë atë për një çmim të mirë dhe ta zhvendosë Davide Santonin në krahun e djathtë.

   Similar topics

   -

   Current date/time is Thu Feb 22, 2018 9:09 am