Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Del Bosque: Mungesa e Iniestas prish planet e Spanjës

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Del Bosque: Mungesa e Iniestas prish planet e Spanjës

  Post by milan4ever on Fri Mar 27, 2009 1:23 pm


  Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, do të mungojë në ndeshjet kualifikuese të Spanjës kundër Turqisë, si pasojë e lëndimit, ndërsa trajneri Vicente del Bosque ka pranuar se mungesa e tij është një goditje e rëndë për 'La Seleccion'.

  “Lëndimi i Iniestas përmbys të gjitha planet tona. Nuk duhet të harrojmë se ai është një lojtar i cili i ndihmon mbrojtjes, e hap lojën, krijon raste, madje mund ta vendos lojën me një lëvizje të vetme”.

  “Ndeshja kundër Turqisë do të jetë e komplikuar, mirëpo ne jemi të bindur për fitore. Fatmirësisht, të gjithë lojtarët janë të përkushtuar ndaj Përfaqësueses dhe atyre iu pëlqen të luajnë për Spanjën”, ka thënë Del Bosque për “Onda Cero” dhe “Radio Marca”.

   Current date/time is Tue Apr 24, 2018 6:23 pm