Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Product Key Explorer v2.1.6.0

  Share
  avatar
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  Product Key Explorer v2.1.6.0

  Post by Master on Wed Mar 25, 2009 10:21 pm

  Product Key Explorer v2.1.6.0  Produkti Serial Key Gjeni, mëkëmbjen dhe Backup.

  Product Key Explorer tregon produkt kryesor për Windows, MS Office, SQL Server dhe mbi 200 të tjerë software të instaluar në produktet tuaj lokal ose të largët të rrjetit kompjuterave. Për të instaluar apo reinstall Microsoft Office, Windows, apo të tjera komerciale software, ju duhet të keni qasje në një produkt serik kryesore (CD Key) për këtë produkt. Product Key Explorer retrieves serik nga çelësat e kompjuterave dhe rrjetit lejon kompaninë tuaj për të mbrojtur nga detyrimi pirate software tuaj në rrjet. Me këtë softuer, ju do të jetë në gjendje për të gjetur numrin e licencave të softuerit të instaluar në biznesin tuaj, dhe gjeni shërohen humbi një produkt apo harruar çelësat, ruaj dhe të mbajë një up-to-date backup të të gjitha tuaj software licence çelësat në një lokacion qendror. Excellent mjet për administratorët e rrjetit, ose biznese pëson një software licence compliancy.

  Windows 2000/XP/2003/Vista


  Code:
  http://rapidshare.com/files/212666499/Product.Key.Explorer.v2.1.6.0-PlanB_sherwood_cw.rar

   Current date/time is Tue Apr 24, 2018 6:25 pm